O nas

Wiemy, że ruch to zdrowie, a w zdrowym ciele, zdrowy duch 🙂

Nasza grupa ma dłuższą historię…. Nie powstała dziś. Poznaliśmy się kilka lat temu. Wybiegaliśmy już tysiące kilometrów, setki zawodów i treningów. Mogliście nas poznać pod inna nazwą i innym klubem. Ale to nie jest najistotniejsze. Ważne jest, że lubimy spędzać czas ze sobą, wspólnie biegać, marzyć i spełniać te marzenia. Realizujemy krok po kroku nasze plany treningowe, jesteśmy zdeterminowani w dążeniu do wyznaczonych sobie celów i pokonujemy swoje słabości. Wspieramy się, motywujemy, walczymy i nie pozwalamy upaść i zwątpić tym co tracą wiarę w to, że mogą i dadzą radę pokonać kolejne kilometry i osiągnąć zamierzone efekty. Razem cieszymy się z sukcesów, a porażki przyjmujemy z pokorą, ale wiemy już w tym momencie, że musimy na kolejnych treningach dać z siebie wszystko.

To proste… Kochamy bieganie ze wszystkimi jego radościami i smutkami!

Poznajcie nas: Leszek , Edwin , Kuba , Paweł, Mikołaj, Przemek , Piotr, Piotr M. , Bartosz, Błażej, Magda, Magda B., Ania, Paulina, Marta, Karolina, Beata , Iza, Norbert, Roman, Marta, Heniu, Grześ, Asia i Kuba, Cezary, Krystian.

Kolejny rok przed nami. W planach kolejne starty, zawody.

Jeśli masz ochotę do nas dołączyć i poznać to zapraszamy na wspólne treningi we wtorki i czwartki o godz. 18:00 w Tarnowie Podgórnym. Spotykamy się przed biblioteką przy ulicy Pocztowej/Ogrodowej.